مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان از سال ۸۳ توسط سازمان مسکن و شهرسازی شروع و در حد اسکلت در سال ۹۳ به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان واگذار گردید .

فرماندار لاهیجان به همراه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان از مجتمع فرهنگی هنری در حال ساخت لاهیجان بازدیدکردند.

 

به گزارش رشت نوشت از پرتال اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلان؛ اسماعیل میر غضنفری فرماندار شهرستان  لاهیجان به همراه کیوان محمدی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان پس از دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان از مجتمع فرهنگی و هنری در حال ساخت آن دیدار نمودند.

 

پس از سفر ریاست جمهوری پنج میلیارد تومان به این مجتمع اختصاص داده شد که قرار است در سال ۹۸ و ۹۹ وضعیت چگونگی پرداخت آن مشخص شود .

 

مجتمع فرهنگی هنری لاهیجان از سال ۸۳ توسط سازمان مسکن و شهرسازی شروع و در حد اسکلت در سال ۹۳ به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان واگذار گردید . در همان سال به دو فاز یک و دو  تقسیم شد.فاز یک شامل سالن ۵۳ نفره و فاز دو شامل سینما صد نفر، دو سالن ۱۲۰ و  ۲۵۰ نفره ، دوگالری ، دو سالن بلاک باکس و …. می باشد .

 

فاز یک ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و فضای داخل آن پس از تکمیل جهت دریافت تجهیزات به وزارت فرهنگ و ارشاد معرفی خواهد شد.

 

مجتمع فرهنگی هنری یکی از دغدغه های  اهالی فرهنگ و هنر است که امید است با توجه به دغدغه های مسئولان شهری که آن را همواره از پروژه‌های اولویت‌دار شهرستان معرفی می نمایند هرچه زودتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

  • منبع خبر : ارشاد گیلان