«الیور تویست» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری و تهیه‌کنندگی دکتر حامد پورشعبان به صحنه می‌رود.   به گزارش رشت نوشت، کارگردان نمایش در این‌باره گفت: «الیور تویست» داستان درد و رنج بچه‌های یتیمی است که در وضعیت بدی به‌سر می‌برند و در این شرایط همیشه افرادی هستند که ار این بچه‌ها سوءاستفاده می‌کنند. همچنین […]

«الیور تویست» به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری و تهیه‌کنندگی دکتر حامد پورشعبان به صحنه می‌رود.

 

به گزارش رشت نوشت، کارگردان نمایش در این‌باره گفت: «الیور تویست» داستان درد و رنج بچه‌های یتیمی است که در وضعیت بدی به‌سر می‌برند و در این شرایط همیشه افرادی هستند که ار این بچه‌ها سوءاستفاده می‌کنند. همچنین در کنار روایت داستان الیور، شرایط و اوضاع بد اقتصادی و اجتماعی انگلستان در سال 1838 میلادی نیز به چالش کشیده می‌شود.

 

وی در ادامه از حضور چهار نسل از بازیگران تئاتر گیلان، از جمله علی حاج‌علی عسگری، علیرضا عیسی‌پور، مهدی یوسفی زاده، کسری عقلی مقدم و … خبر داد و گفت: 15 بازیگر کودک و نوجوان نیز در این اثر بازی می‌کنند.

 

در «الیور تویست» علاوه بر امیر رضا حرفت بخش ضیابری در نقش الیور، مهدی یوسفی زاده، مریم یکتافرد، کسری عقلی مقدم، سعید ایرجی، خاطره عابدی، خشایار گرانسایه، سارنگ ثابت، سارا پرستار، شهاب عزتی، عرفان اقبالی، شایان حریری و کیانا مهدی زاده ایفای نقش می‌کنند و علی حاج علی عسگری و علیرضا عیسی پور از پیشکسوت‌های تئاتر گیلان نیز پورجعفری را یاری می‌کنند.

 

دیگر بازیگران این نمایش نیز: بارانا پور جعفری، ابوالفضل طاهری، آرمینا محمدی، روناک ابوالحسنی، رها قلی‌زاده، لیلیا اخوان، پدیده سعادتی، الینا سپهرم، آوا جعفرزده، بیتا فرید، سید امیر رضا میرطرقی، ایرمان آمنین و نیرا نیک بین هستند.

 

سایر عوامل این اثر نیز عبارتند از: میثم گیلوایی و سامان افتخاری(دستیاران و طراحان نور)، فرزناز حسینی و کیانا مهدی زاده(منشی صحنه)، ارشیا زمانی و کارن راد مریخی(مدیر صحنه)، بهادر صالحی(همیار صحنه)، مبینا هنرمند حقیقی(انتخاب موسیقی)، حمید سمیع(ساخت وله و تیزر)، آرمیتا جمالی و سمانه جهانشیری(عکاس و تصویربردار)، شیرین حسن‌پور(دوخت لباس) و مهرداد راد(طراح پوستر و بروشور)

 

«الیور تویست» از 14 الی 22 مهر 1398، ساعت 19:30 در سالن شهید انصاری(وارش) مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء(ص) اجرا خواهد شد. علاقمندان برای تماشای این نمایش می‌توانند از سایت هفت ساز بلیط تهیه نمایند.